• Vatikan_2016 (1).jpg
 • Vatikan_2016 (2).jpg
 • Vatikan_2016 (3).jpg
 • Vatikan_2016 (4).jpg
 • Vatikan_2016 (5).jpg
 • Vatikan_2016 (6).jpg
 • Vatikan_2016 (7).jpg
 • Vatikan_2016 (8).jpg
 • Vatikan_2016 (9).jpg
 • Vatikan_2016 (10).jpg
 • Vatikan_2016 (11).jpg
 • Vatikan_2016 (12).jpg
 • Vatikan_2016 (13).jpg
 • Vatikan_2016 (14).jpg
 • Vatikan_2016 (15).jpg
 • Vatikan_2016 (16).jpg
 • Vatikan_2016 (17).jpg
 • Vatikan_2016 (18).jpg
 • Vatikan_2016 (19).jpg
 • Vatikan_2016 (20).jpg
Obvestilo
 • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

21. blagoslov Brinov grič

logoMzMlogo2019

banner

 

presto

Dragi prijatelji,

V soboto smo skupaj preživeli še en prekrasen motorističen dan. Že 21. blagoslov na Brinovem griču v romarski cerkvi pri Novi štifti je bil kljub slabi vremenski napovedi ponovno srečanje starih in novih prijateljev, čas obujanja spominov na pretekle poti in čas načrtovanja novih potovanj. Posebna pohvala in zahvala je najprej namenjena vsem ribniškim članom MzM in drugim, ki so nam vsem podarili svoj čas, znanje in energijo ter pomagali, da je prireditev potekala organizirano in predvsem varno od zgodnjih jutranjih ur do tega, da je bil prostor pred samostanom in cerkvijo pospravljen. Hvala tudi našim članom, ki so skrbeli, da smo delili priponke, ponudili klubske simbole ter delili pristopnice za darovanje dela dohodnine. Veseli me, da se nam je letos pridružil policijski kurat gospod Igor Jereb. P. Niko nas zna vedno znova navdušiti s svojim nagovorom in neutrudnim veseljem. Hvala policistom PP Ribnica in drugim, da so poskrbeli za varovanje poti in z navzočnostjo utrjujejo našo skupno željo, da bomo v prometu varni, še posebej hvala za preizkus simulatorja za motorno kolo. Hvala Branku in njegovi ekipi iz Ribn'čana za odlično postrežbo. Hvala br. Marjanu in p. Tadeju iz samostana Nova Štifta za dolgoletno gostoljubje. Čestitke našim Koroškim članom, da se vedno znova odločijo in pridejo. Hvala vsem za vašo pripadnost, predanost, pomoč in udeležbo!

 

Posebej so nas s svojim prihodom razveselili naši dolgoletni prijatelji iz motokluba Perla dei Monti iz Arcevie. Lani so nas velikodušno sprejeli v njihovem kraju, nas gostili in vodili po prelepih krajih srednje Italije. Hvala Erika in Robi, Diana, Vili, Kazo, Lojze, Vojko, Vojko in vsi drugi, ki ste jih sprejeli in spremljali po naši prelepi domovini.

Letos smo ponovno doživeli, da je naše vsakokratno motoristično druženje pomembno, in da je navdihujoče za vse tri stebre našega delovanja. Z našo nabirko smo obogatili sklad za pomoč motoristom in njihovim družinam skoraj za 3.000 EUR. Prijatelji z Arcevie so darovali 300 EUR! Nadgradili smo sodelovanje s policijo in drugimi ter tako opozorili na varnost v prometu. Le skupaj lahko vedno znova potrjujemo naše zaveze za dobro delo!

Želim nam vsem srečno na vseh naših poteh!

Valentin Sojar, predsednik MzM

p.s. Fotografije najdete na FB strani našega člana Štefana Voglerja

izmera.jpg

Sprejmite piskotke za lazje spremljanje nase spletne strani Sprejmeš lahko piškotke začasno, ali trajno. Evropska direktiva.

Sprejmem piškotke za to spletno stran.

EU Cookie Directive Module Information